İLETİŞİM

Aşağıdaki iletişim formunu kullanarak istek, öneri ve şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz. Konu yetkililerce incelendikten sonra sizlere e-posta veya telefon aracılığı ile bilgilendirme yapılıyor olacaktır.
Donanım, Yazılım ve Web Hizmetleri Şube Müdürlüğü

Hizmetlerimiz için +90 352 432 0 432 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Diğer Birimlerle iletişim için +90(352) 432 0 432 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Telefon Numaraları

Genel Müdür

Ünvan
Adı Soyadı
Harici
Direk
Genel Müdür
Doç. Dr. Özgür ÖZDEMİR
+903524321000
1000
Genel Müdür Yardımcısı ( İdari)
Dr. Mahmut DANACI
+903524321010
1010
Genel Müdür Yardımcısı (Teknik)
Ziya KAHRAMAN
+903524321015
1015
Yönetim Kurulu Üyesi
Ali KÜÇÜKOĞLU
+903524321020
1020
Teftiş Kurulu Başkanı
Halil İbrahim KILIÇASLAN
+903524321027
1027
Hukuk Müşavirliği
Cüneyt URFALIER
+903524321027
1027
Basın Yayın Müdürü
Hikmet ULUSOY
+903524321031
1031

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

Ünvan
Eğitim
Adı Soyadı
Direk
Dahili
Daire Başkanı
İnşaat Mühendisi
Yavuz ÇAĞAN
+903524321100
1100
Su Bakım Onarım Şube Müdürü
İnşaat Mühendisi
Mustafa USLUER
+903524321102
1102
Tesisler Şube Müdürü
Makina Mühendisi
Ahmet İNCE
+903524321103
1103
Enerji ve Otomasyon Şube Müdürü
Makina Mühendisi
Ahmet İNCE
+903524321104
1104

Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı

Ünvan
Eğitim
Adı Soyadı
Direk
Dahili
Daire Başkanı
İnşaat Mühendisi
Yaşar TOMBAK 
+903524321200
1200
İşletme Şube Müdürü
İnşaat Mühendisi
Osman TOPÇU
+903524321210
1210
Bağlantı ve Yağmur Suyu Uzaklaştırma Şube Müdürü
Çevre Mühendisi
Rıza Uğur BAHAR
+903524321202
1202

Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı

Ünvan
Eğitim
Adı Soyadı
Direk
Dahili
Daire Başkanı
Elektronik Mühendisi
Halil İbrahim KILIÇARSLAN
+903524321300
1300
Yapım İşleri Şube Müdürü
İnşaat Mühendisi
Murat ŞAHİN
+903524321302
1302
İhale Şube Müdürü
İnşaat Mühendisi
Alaattin YALÇIN
+903524321303
1303
Harita Emlak. Kamumlaştırma Şube Müdürü
Harita Mühendisi
Osman BAYRAKTAR
+903524321304
1304

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

Ünvan
Eğitim
Adı Soyadı
Harici
Dahili
Daire Başkanı
--/--
Mücahit SOYAK
+903524321400
1400
Abone Hizmetleri Şube Müdürü.
--/--
Hacı Ahmet TAN
+903524321403
1403
Kaçaksu Şube Müdürü
--/--
Abdulbaki AKSÖZ
+903524321406
1406
Sayaç Şube Müdürü
--/--
Baki BİNBOĞA
+903524321405
1405

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

Ünvan
Eğitim
Adı Soyadı
Harici
Dahili
Daire Başkanı
--/--
Mustafa ÖNK
+903524321500
1500
Satınalma ve Destek Hiz. Şb. Md.
--/--
Bahri ÖZSOY
+903524321502
1502
Makine ve Atelye Şube Müdürü
--/--
Hasan MÜEZZİNOĞLU
+903524321504
1504
Ambar Şube Müdürü
--/--
İbrahim AĞAR
+903524321503
1503

İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı

Ünvan
Eğitim
Adı Soyadı
Harici
Dahili
Daire Başkanı
--/--
İsmail Hakkı TUNA
+903524321600
1600
İns. Kay. ve Eğt. Şb. Md.
--/--
Mustafa ÇAVUŞ
+903524321602
1602
İdari İşler Şb. Md.
--/--
Şeref BAL
+903524321603
1602

Atıksu Arıtma Dairesi Başkanlığı

Ünvan
Eğitim
Adı Soyadı
Harici
Dahili
Daire Başkanı
Çevre Yüksek Mühendisi
Buket ERGİN
+903524321700
1700

Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı

Ünvan
Eğitim
Adı Soyadı
Harici
Dahili
Daire Başkanı
--/--
Cemil KOÇ
+903524321800
1800
Muhasebe Şube Müdürü
--/--
Nejmettin KOCAKAPLAN
+903524321802
1802
Strateji Geliştirme Şube Müdürü
--/--
Gökhan BÜYÜKKEÇECİ
+903524321804
1804
Mali Hizmetler Şube Müdürü
--/--
Rıdvan ADIGÜZEL
+903524321803
1803
Şube Müdürü
--/--
Mustafa KOÇYİĞİT
+903524321813
1813

Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı

Ünvan
Eğitim
Adı Soyadı
Harici
Dahili
Daire Başkanı
Kimya Mühendisi
Fazilet MALİK
+903524321+900
1900
Laboratuvar Şube Müdürlüğü
Kimyager
Orhan DEMİRSU
+903524321910
1910
Su Kalite İzleme ve Havza Yönetimi Şube Müdürü
Kimya Mühendisi
Seçil ULUHAN
+903524321911
1911

Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı

Ünvan
Eğitim
Adı Soyadı
Harici
Dahili
Daire Başkanı
Jeofizik Mühendisi
Recep ÇULHAOĞLU
+903524322000
2000
Dijital Arşiv Şube Müdürü
Bilgisayar Mühendisi
Nihat FİDE
+903524322020
2020
Coğrafi Bilgi Sistemleri Şube Müdürü
Elektronik Mühendisi
Abdullah KARAGÖZ
+903524322017
2017
Donanım ve Sistem Şube Müdürü
Elektronik Teknikeri
Kasım ERDOĞAN
+903524322003
2003