Anasayfa  |  Site Haritası  |  İletişim
Yönetim Kadromuz
Duyurular
Önemli Duyuru
Kamuoyuna duyurulur, Yaşanan olaylar nedeni ile sulara müdahale edildiği konusunda sosyal medya ve çeşitli kaynaklarla provakatif haberler yayılmaktadır, bu durumlara itibar etmeyiniz.  Bu tür asılsız dedikodularla halkımızda korku ve panik durumu yaratılmaya çalışılmaktadır. Bilinmelidir ki KASKİ olarak tüm personelimiz ve ekiplerimizl...Devamı »
Dünya Su Günü
Batukan, ‘Dünya Su Günü’nde su kaynaklarının korunmasına ve tasarrufuna dikkat çekti “SU HAYATTIR”          KASKİ Genel Müdürü Ender Batukan, ‘22 Mart Dünya Su Günü’ dolayısıyla yayınladığı mesajında “Su hayattır, onu koruyarak tasarruflu kullanalım, ” dedi.     &n...Devamı »
Santral
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla mevcut santral altyapısı ve numaralarımız yenilenmiştir.  Su ve Kanalizasyon Arıza bildirim numaramız 185 hala aynı numaradadır.Eskiden 0352 337 09 45 olan santral numaramız 0352 432 0 432 şeklinde değişmiştir....Devamı »
2015 Yılı Mayıs Ayı Olağan Genel Kurul Toplantı Gündemi
    T.C.KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİSU VE KANALİZASYON İDARESİGENEL KURUL BAŞKANLIĞINDANDUYURU                            Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Kurul’ u gündeminde bulunan kon...Devamı »
SU TASARRUFU KİTAPLARI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
KASKİ, hazırlamış olduğu boyama ve masal kitaplarını tüm öğrencilere ulaştırdı SU TASARRUFU KİTAPLARI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ Kayseri Büyükşehir Belediyesine bağlı KASKİ Genel Müdürlüğü’nce ‘22 Mart Dünya Su Günü’ nedeniyle hazırlanan, su tasarrufunun öneminin anlatıldığı kitapların dağıtımı tamamlandı.     &...Devamı »
KASKİden Öğrencilere İki Kitap
      KASKİ Genel Müdürlüğünce ‘22 Mart Dünya Su Günü’ dolayısıyla su tasarrufunun anlatıldığı iki kitap hazırladıklarını belirten Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, “ Su tasarrufu konusunda da...Devamı »
KASKİ, 12. AKILLI VEZNEYİ HİZMETE SUNDU
KASKİ Genel Müdürlüğünce, “12. Akıllı Vezne” fatura ödeme noktasının Kayseri Forum Alışveriş Merkezi önünde hizmete girdiği belirtildi.Yeni açılan akıllı veznenin 10 Mart tarihi itibariyle hizmete girdiğini belirten KASKİ Genel Müdürü Ender Batukan, “Şehrin merkezinde olan bu akıllı vezneden vatandaşlarımız su, elektrik ve doğalgaz borçlarını sorgu...Devamı »
KASKİ’DEN HİZMETTE KOLAYLIK
Kayserigaz ve KASKİ Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile şehrin farklı bölgelerinde yer alan akıllı veznelerden artık gaz faturası tahsilâtının da yapılabileceği belirtildi. Abonelerin, KASKİ akıllı veznelerinden Kayserigaz’a ait faturalarını da ödeyebilecekleri müjdesini veren KASKİ Genel Müdürü Ender Batukan, “Kayserigaz ve Gene...Devamı »
Kayseri Park Akıllı Vezne
Kayseri Park Alışveriş Merkezi'nde yer alan KASKİ su veznesi, Akıllı vezne ile değiştirilerek 06.04.2013 Cumartesi gününden itibaren halkımızın hizmetine sunulmuştur. Konu ile ilgili olarak; Abonelerine her zaman, daha hızlı ve daha rahat hizmet sunabilmek için çaba sarfettiklerini açıklayan KASKİ Genel Müdürü Ender Batukan "Daha öncesinde Kayseri...Devamı »
SU ABONELERİNE ÖDEME KOLAYLIĞI
Abonelerimizin su faturalarını rahat bir şekilde ödeyebilmeleri için, PTT online fatura tahsilatımız hizmete girmiştir.   04.04.2013 günü itibarı ile abonelerin su tahsilatlarını tüm PTT şubelerinden yapabileceğini kaydeden KASKİ Genel Müdürü Ender Batukan, konu hakkında şunları söyledi:  “2014 yılından itibaren büyükşe...Devamı »
Kadim Kent Kayseri Tanıtım Günleri Etkinliği - ANKARA
18-21 Ekim2012 Tarihleri Arasında Ankara'da ATO Congresium da yapılan Kadim Kent Kayseri Tanıtım Günleri Etkinliği Kaski standından görüntüler....Devamı »
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Muhammet BALTA Atıksu Arıtma Tesisine hayran kaldı.
“KAYSERİ,  ÇEVREYE DUYARLI BİR KENT”19 Nisan Perşembe günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Muhammet BALTA ve beraberindeki heyet Atıksu Arıtma Tesisi’ni gezerek yerinde incelemelerde bulundu.Kayseri Atıksu Arıtma Tesisi yapımının üzerinden yıllar geçmesine rağmen hâlâ örnek tesis olarak gösterilmesinden gurur d...Devamı »
İhaleler Canlı Yayında
Kaski Genel Müdürlüğü tarafından yapılan ihaleler bu günden itibaren internet kanalı ile canlı yayınlanacaktır.Şeffaf yönetim anlayışımız gereği şimdiye kadar tüm ihaleleri basın önünde ve halka açık şekilde yapan Kaski Genel Müdürlüğü, 22.11.2010 tarihinden itibaren bütün ihaleleri canlı olarak internet ortamından izlemenize imkan vermektedir....Devamı »
Dr.Mahmut DANACI - GENEL MÜDÜR YARDIMCISI (İDARİ)

1959 yılında Kayseri’de doğdu. Kayseri İmam Hatip Lisesi’nden sonra girdiği İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme ve Uluslararası İlişkiler Bölümünden 1982 de  mezun oldu. Aynı yıl Genel İktisat dalında başladığı yüksek lisansı, hazırladığı  “Esnek Kur Sistemi ve Türkiye”  adlı tezle ve yine yüksek lisanstan sonra başladığı doktorasını da  “İslami Finans Teknikleri ve Türkiye Uygulaması” adlı tezi ile başarıyla tamamladı ve doktor ünvanını aldı. Çalışma hayatına 1986 yılında Merkez Bankası İstanbul Kambiyo Şubesinde başlayan DANACI, 1994 -97 yılları arasında Gebze Belediyesinde, 1997-2012 yılları arasında da Kayseri Melikgazi Belediyesinde Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Halen kurumumuzda Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.  

Dr.Mahmut DANACI, evli ve üç çocuk babasıdır. 

Ziya KAHRAMAN - GENEL MÜDÜR YARDIMCISI (TEKNİK)

1967 yılında Kayseri ili, Tomarza ilçesi, Kapukaya köyünde doğdu. Kayseri  Ticaret Meslek Lisesi’nden sonra 1982 yılında Uludağ Üniversitesi Balıkesir Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü kazandı. Mühendislik  eğitimi sırasında  1985 yılında  Kayseri Merkez İçmesuyu inşaatında staj yaptı,1987 yılında içmesuyu inşaatının yapımını üstlenen özel firmada saha mühendisi ve şantiye şefi olarak görev yaptı. 1993 yılından itibaren kurum bünyesinde Kontrol  Mühendisi, İhale ve Kesin Hesap Şube Müdürü, Planlama ve Proje Şube Müdürü olarak çalıştı. 1996 yılı içerisinde, Su Kanal Arıtma Tesisler Daire Başkanı olarak da görev yaptı. 2012 - 2016 Nisan tarihleri arasında İçmesuyu Dairesi Başkanı olarak çalıştı. Halen Teknik Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Ziya KAHRAMAN evli ve üç çocuk babasıdır.

Mücahit SOYAK - ABONE İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANI

1967 yılında Kayseri'de doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Nevşehir'de tamamladı.1985 yılında Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Lisans Bölümüne girdi ve 1989 yılında Ön Lisansını tamamladı. Daha sonra 1989 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümüne girdi ve 1993 yılında mezun oldu. 1994-1995 yılları arasında kısa dönem olarak askerliğini tamamladı. 1996 yılında naklen atama ile geldiği KASKİ Genel Müdürlüğünde sırasıyla Şube Müdürlüğü (2 yıl), Arıtma ve Tesisler Daire Başkanlığı (6 yıl) yaptı. 2004 yılında Abone İşleri Dairesi Başkanlığına atandı ve halen bu görevi yürütmektedir. 

Mücahit SOYAK, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Mustafa KAYAR - KANALİZASYON DAİRESİ BAŞKANI

1972 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kayseri’de tamamladı. Lisans öğrenimini 1994 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamladı. 1994-1995 arasında özel sektörde saha mühendisi olarak çalıştı.

1995-2000 yılları arasında İSKİ Genel Müdürlüğü Su İnşaat Daire Başkanlığında Kontrol Mühendisi olarak görev yaptı. 2000 yılında KASKİ İçmesuyu ve Kanalizasyon Daire Başkanlığı’na naklen atandı. 2003-2012  yılları arasında Planlama Yatırım ve İnşaat Başkanlığında İhale Şube Müdürü olarak çalıştı. Halen Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Mustafa KAYAR, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Hakan AYYILDIZ – Atıksu Arıtma Dairesi Başkan Vekili

1979 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini sırasıyla İstanbul, Hatay ve Kayseri’de, lisans öğrenimini 2001 yılında Selçuk Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünde tamamladı. Askerlik görevinden sonra 2002-2004 yılları arasında özel sektörde işletme mühendisi olarak çalıştı.

KASKİ Genel Müdürlüğü Atıksu Arıtma Dairesi Başkanlığında; 2004-2007 yılları arasında Kayseri İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisinde proses mühendisi olarak, 2007-2014 yılları arasında Atıksu Arıtma Şube Müdürü olarak görev yaptı. Halen Atıksu Arıtma Dairesi Başkan Vekili görevini yürütmektedir.

Hakan AYYILDIZ, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Halil İbrahim KILIÇASLAN - YATIRIM VE İNŞAAT DAİRESİ BAŞKANI

1955 yılnda Pınarbaşı-Elmalı köyünde doğdu. İlk öğrenimini köyünde, orta ve lise öğrenimini Kayseri İmam-Hatip Lisesinde tamamladı. Lise yıllarında okul güreş ve voleybol takımlarında sportif faaliyetlerde bulundu. Yüksek öğreniminde önce Erciyes Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümünü daha sonra Mühendislik Fakültesi Elektronik bölümünü bitirdi. 1996 yılına kadar Erciyes Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığında kontrol mühendisi olarak görev yaptı. Daha sonra  1998 yılına kadar Kocasinan Belediyesinde hizmetini sürdürdü. Atandığı  1998 yılından itibaren  Planlama Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı görevini yaptığı  KASKİ Genel Müdürlüğünde, halen Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Halil İbrahim KILIÇASLAN, evli ve dört çocuk babasıdır.

Mustafa ÖNK - ELEKTRİK MAKİNE VE MALZEME İKMAL DAİRESİ BAŞKANI

1956 Yılında Kars’ta doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Kars’ta yaptı.1979 Erzurum Yüksek İslam Enstitüsü Tefsir-Hadis Bölümünden mezun oldu.1980-1985 yılları arasında   öğretmenlik ve müdür yardımcılığı yaptı. 1986-1994 yılları arasında değişik illerde, muhtelif okullarda okul müdürlüğü yaptı. 1994 Yerel Yönetim Seçimlerinde Refah Partisinden Kars Belediye Başkan Adayı oldu. Bir süre Almanya-Fransa-Hollanda’da bulundu.1994-1999 tarihleri arasında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Yazı ve Kararlar Dairesi Başkanı olarak çalıştı. 1999-2004  tarihleri arasında Abone İşler Daire Başkanlığı görevini yaptığı  KASKİ Genel Müdürlüğünde, 2004 yılından itibaren Elektrik Makine ve  Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı görevini yürütmektedir.

 Mustafa ÖNK, evli ve iki çocuk babasıdır.

İsmail Hakkı TUNA - İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANI

1958 yılında Develi’de doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Develi’de bitirdikten sonra, Yüksek Öğrenimini Ankara ve Gazi Eğitim Enstitüsünde 1979 yılında tamamladı.1981 yılında girdiği İller Bankası Genel Müdürlüğünde çalışırken 1982 yılında dört aylık kısa dönem olarak askerlik görevini tamamladı. İller Bankasında Personel ve İdari İşler Şube Müdürü iken 1994 yılında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığına Naklen atandı. 1999 yılından itibaren KASKİ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı olarak görevini sürdürmektedir.

İsmail Hakkı TUNA, evli ve dört çocuk babasıdır. 

Mesut KÜÇÜK - HUKUK MÜŞAVİRİ

1971 yılında Kayseri’nin Yeşilhisar ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini bu ilçede tamamlayan KÜÇÜK, 1989 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1994 yılında mezun oldu. 1995 yılında biten avukatlık stajını müteakip kısa bir süre İstanbul’da serbest Avukat olarak çalıştı. 1997 yılında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünde Avukat olarak işe başladı. 2006 yılında 1.Hukuk Müşavirliği görevine atandığı KASKİ Genel Müdürlüğü’nde halen Hukuk Müşaviri olarak görev yapmaktadır.

Mesut KÜÇÜK, evli ve iki çocuk babasıdır.

Fazilet MALİK- ÇEVRE KORUMA VE KONTROL DAİRESİ BAŞKANI
1970 yılında Kayserinin Akkışla ilçesinde doğdu. İlköğrenimini Akkışla’nın Kululu Kasabasında, Orta ve Lise öğrenimini Kayseri Behice Yazgan Kız Lisesinde tamamladı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Mühendislik Fakültesi,  Kimya Mühendisliği Bölümünden mezun olup, 1993 yılında KASKİ Genel Müdürlüğünde işe başladı. Kurum bünyesinde dış kredili yürütülen Atıksu Arıtma Tesisi ve İçmesuyu Rehabilitasyonu Projelerinde koordinatör mühendis olarak çalışıp, projeler tamamlandıktan sonra Atıksu Ruhsat ve Denetim Şube Müdürlüğüne getirildi. Atıksu Ruhsat ve Denetim Şube Müdürlüğü görevini yürütürken “KASKİ Çevre Analizleri Laboratuarını” kurup laboratuvarın hem Müdürü hem de Kalite Yöneticisi olarak 2008 yılında TÜRKAK’tan akreditasyonunu tamamladı. 2011 yılında su ve atıksu laboratuvarlarının birleştirilerek Laboratuvar Şube Müdürlüğü oluşturulması ile “Laboratuvar Şube Müdürü” olarak görev yapmaya başladı. 2016 yılı Şubat ayından itibaren Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı görevini yürütmektedir. Kalite Yönetim Sistemi (TS EN ISO 9001), İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi (TS 18001) ve Çevre Yönetim Sisteminde (TS EN ISO 14001)  Tetkik Görevlisi olup, Türk Standartları Enstitüsünün dış tetkik havuzunda yer almaktadır. Ayrıca C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık Belgesine sahiptir.
Evli ve iki çocuk annesi olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

KASKİ  Yakut Mah. Mustafa Kemal Paşa Bul. No:186  P.K.:38090 Kocasinan / KAYSERİ Santral: 0 352 432 0 432 Fax: 0 352 337 09 32
Kep Adresi: kaski@hs01.kep.tr 2011 © KASKİ | Her Hakkı Saklıdır. Hiçbir İçerik, İzinsiz Kullanılamaz.

web tasarım