KASKİ TELEFON REHBERİ
       
 
KASKI www.degerlendir.com
 
www.kaski.gov.tr www.degerlendir.com
[ A B C Ç D E F G Ğ H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z ]
169
Devlet Hastanesi 3368884
422
Sendika 3361001
190
SSK Hastanesi Randevu Telefonu 3302230
144
Çayocağı 169
492
Germiraltı Benzinlik 448
436
Tah.Serv.Fatura İtiraz 246-248
472
Mahrumlar Depo 4421512
300
Kızılay Kan Merkezi 3366689
448
Kütüphane(Toplantı Salonu) 203
560
ALO KASKİ 185-229
65
Karpuzatan Motorevi 3510153
64
Keykubat Depo 3326696
63
Keykubat Motorevi 3326695
62
Mahrumlar Depo 3364479
61
Mahrumlar Motorevi 3363389
60
Mehmet Çelik Su Tesisleri 3363034
410
İncesu Abone 39- 450
189
TEK 2221475
188
Kocasinan Santral 2227000
167
S:S:K: Hastanesi 3368888
158
İtfaiye 110
301
Kay-TV 2237373
156
Büyükşehir Santral 2228960
155
Melikgazi Santral 2221470
154
Kaski Santral 0 3370945
150
Danışma 271
171
Bayındırlık 2228984
143
Misafirhane 3 280
142
Misafirhane 2 279
141
Misafirhane 1 278
478
Talas Çay bağları Su deposu 2250794
170
Üniversite 4374937
471
Kızılören motorevi 3220238
551
Evrak Kalem 255-301
58
Germiraltı Motorevi 2242628
52
Satınalma Servisi 216-217
223
GERMİRALTI AMBAR SERVİSİ 440 2242628-11
5
Genel Müdür Yardımcısı (Teknik) 115 3374646
475
Keykubat Tesisler 3555013
284
Misafirhane 5 282
476
Erkilet Su Deposu 3326695
474
Keykubat Depo 6954605
477
Erkilet Su Deposu 3441877
283
Misafirhane 4 281
521
İçmesuyu Lab Genel 336
473
Keykubat Motorevi 3363034
32
Makine İkmal Şube Müdürü 220
224
GERMİRALTI ATÖLYE 2242931
48
Şöförler Odası 327
50
Gültepe İkmal Ekibi 285 2237783
221
Tespit elemanları 266
59
Gültepe Motorevi 2239300
557
Kanal İşletme Şube Müd. 211
522
ICP Odası 342
562
Beştepeler Ekipevi 3363034
561
Germiraltı Makine Atölye 460-461
525
Genel Kurul Salonu 273
451
Germiraltı Makine Atölye A.Azim KALTAKKIRAN 457
559
Su Bak. Onr. Şefliği A.ÇELİK 236
488
Germiraltı Ambar A.KORKMAZ-R.YORULMAZ 467
453
Germiraltı Ambar A.KORKMAZ-Z.IŞIK 467-466
79
Kaçaksu Şube Müdürü Abdulbaki AKSÖZ 242
138
Yemekhane Abdulbari KORKMAZ 277
564
Elektronik Mühendisi Abdullah KARAGÖZ 156
501
Maliyet Muhasebesi Servisi Abdullah TÜRKMEN 172
8
Yönetim Kurulu Büro Şefliği Adil ÇAKMAK 106-146 3370935
547
Talas Abone Şube Müdürü Adil ÖZMEN 39-440
546
Serhend Şirket Sorumlusu Ahmet AKYÜZ 284
360
Kanal Arıza Ahmet ELEK 219
330
Makine Mühendisi Ahmet İNCE 184
508
İnşaat Teknikeri Ahmet KIZILAY 258
46
Sayaç Şube Müd. Ahmet TEMİZ 251
479
Makine Müh. Ahmet Tolga TEKİN 554
121
Alo Abone Ahmet TÜRKMEN 301 3396765
553
Germiraltı Makine Atölye Ahmet ULUS 456
434
Kaçaksu Servis Görevlisi Ahmet YILDIRIM 303
29
İnşaat Mühendisi Alaattin YALÇIN 180
512
İnşaat Mühendisi Alemdar ÜNLÜ 181
310
Talas Abone Ali DOĞAN 39 -441 4370574
509
Harita Teknikeri Ali ELDEK 182
68
Elk. Teknikeri Ali ERDOĞAN 231 0 533 501 60 68
196
Abone işl.Dairesi Bşk. Sek Ali Kemal BABACAN 129
533
Mutemet Ali KILINÇ 163
558
Su Bak. Onr. Şefliği Ali Rıza ŞÖLEN 235
102
Vezne (Tahsilat Şubesi) Argıncık(A. Mehmet Şahin) 2403134
426
Germir Altı Mekanik Atölyesi Atölye 459-460
491
Biyolog Ayşegül TEMİZGÜL 357
414
Sosyal Tesisler Bahadır GÜÇLÜTÜRK 275-276
111
İcra Şefi Bahri KAPLAN 283
51
Satınalma Şube Müdürü Bahri ÖZSOY 214 337 09 43
145
Şube Müdürü Baki BİNBOĞA 200
176
Makine Teknikeri Bekir GÜNGÖR 178
407
Fen Memuru Bekir SÜLLÜ 247
192
İnşaat Teknisyeni Bekir ÜNAL 235 0 533 501 60 70
94
Vezne (Tahsilat Şubesi) Belsin 39-410 3270963
333
Maliyet Muhasebesi Serrvisi Betül DURUKAN 162
234
Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa 2227568
532
Mutemet Birol ONAY 163
403
Arıtma Tesisi Blower Ünitesi 542
510
Çevre Yüksek Mühendisi Buket ERGİN 143 3374767
66
Enerji ve Otomasyon Şb.Müdürü Bülent BÜYÜKSÖYLEMEZ 212
127
Veri Analiz Teknik Servisi Burhan DERİCİ 150
549
Abone Evrak Kayıt Burhan ERDEMİR 304
70
Scada C.ŞAHİN - M.A.SALMAN 333-300
520
Raporlama Birimi Celalettin YILDIRIM 346
84
Muhasebe Şube Müdürü Cemil KOÇ 167
20
Kanal Ekip Amiri Cemil USLU 222
315
Personel Takip Cihan İbrahim ARARAT 195
529
Vezne (Tahsilat Şubesi) Cumhuriyet 2228470
401
Arıtma Tesisi Çürütme Ünitesi 563
470
Germiraltı Mekanik Atölye Derviş TARHAN 459
163
Evrak Kalem Doğan ALKIN 208
36
Atıksu Arıtma Dairesi Başkanı Dr. Özgür ÖZDEMİR 374 337 09 34
6
Genel Müdür Yardımcısı (İdari ) Dr.Mahmut DANACI 112 3370933
216
Ziraat Bankası Merkez Duran Öcal 2225016
179
Harita Teknikeri Durhasan SARI 179
497
İnşaat Teknikeri Durmuş TEK 178
563
Fiziki Kayıplar Servisi E.KUTLUAY-K.KAPTAN 207
172
KAÇAKSU PERS. ODASI Ekipler 261
398
Arıtma Tesisi Elektrik Atölyesi 500
530
Vezne (Tahsilat Şubesi) Elektrik Şirketi Veznesi 2210821
481
Kimya Müh. Emin ERKEKKARDEŞ 558
378
Kimyager Emine DALLI 338
535
Yönetim Kurulu Üyesi Emir NAMALDI 106-111 3370935
511
Harita Teknikeri Emre BAŞAL 179
2
Genel Müdür Ender BATUKAN 101-102 3370930-31
178
Harita Teknikeri Erdal ENGİN 179
541
İcra Memuru Ergün GENÇ 315
386
Sayaç Şefi Erkan KARAKAYA 287
364
Baş Şöförlük Erkan YÜKSEL 326
391
Atıksu Ruhsat ve Denetim Şube Müd. Erol AYKAR 352 3393654
543
Açma Kapama Servis Görevlisi Erol EROĞLU 309
380
Kanal Arıza Erol SUNGUR 219
273
BİYOLOG Erol TEZEL 337
504
Makine Teknikeri Erol ÜNAL 184
433
Açma Kapama Servis Görevlisi Ersoy YILDIRIM 309
324
su arıza Eyüp ALTUNER 185
367
Su Arıza Faruk ASLANTAŞ 185
365
Su Arıza Faruk DEMİREZEN 185
516
İnşaat Teknikeri Fatih DİLBAZ 222
322
Laboratuar Sorumlusu-Kimyager Fatih DOĞAN 550
524
KASKİ SPOR Klübü Fatih TÖME 3376941
496
İnşaat Teknikeri Fatih YABASUN 178
507
Harita Teknikeri Fatih YILDIZ 179
12
Hukuk Müşavirliği Sekreteri Fatma GÜLDESTE 133 3370941
33
Laboratuvarlar Şube Müdürü Fazilet MALİK 221 3373235
92
Vezne (Tahsilat Şubesi) Fevzi Çakmak 39-410 2359677
555
Kanal Bağlantı Feyyaz ÖZAYDINLI 228
325
Kanalizasyon D. Baş. Sekreter Filiz YİĞİTTÜRK 226 3370939
225
Genel Kurul Salonu Genel Kurul Salonu 273
554
Artıma Tesisi Giriş Kapı 592
199
Strateji Geliştirme Şube Müdürü Gökhan BÜYÜKKEÇECİ 148
289
Su Arıza Gökmen ÇAVUŞ 229-185
280
Abone Şefi Göksel AKÇAN 291
306
Sekreter Gül ÖZGENÇ 101-102 3370930
359
Muhasebe Servisi Gülabi Akkoyun 165-120
87
Abone Hizmetleri Şube Müd. H.Ahmet TAN 241
513
Harita Mühendisi H.Asaf ÖZKUL 180
456
Halkla İlişkiler H.BATUKAN-H.IŞIK 318
454
Germiraltı Ambar H.DOĞAN-H.ADIYAMAN 441-443 440
26
Yatırım ve İnşaat D. Başkanı H.İbrahim KILIÇASLAN 121 3370937
55
Satınalma H.Murat MORTAŞ 328
499
Atıksu Arıtma D. Baş. Sekreter Habibe KOÇ 374 3370934
484
Germiraltı Ambar Hacı ADIYAMAN 444
287
Su Arıza Hacı EROĞLU 185 185
339
Vezne (Tahsilat Şubesi) Hacılar 39.420 4423655
41
Planlama Evrak Kalem Hafize ÇAĞLAR 176
358
Atıksu Arıtma Şube Müd. Hakan AYYILDIZ 555 6974267-68
313
Kimyager Hakan KARADAVUT 339
75
İnsan Kaynakları Şube Müdürü Hakan ŞENER 189
495
İnşaat Teknikeri Hakkı DEMİRTAŞ 178
486
Germiraltı Ambar Halil DOĞAN 441-443
296
Mali Hizmetler Şefi Hamza KAYA 149
248
Genel Evrak Harun AKBULUT 196
117
Satınalma Şefi Hasan BAYKARA 216
370
Makine Teknikeri Hasan KORAMAZ 216
222
Makine İkmal Şube Müdürü Hasan MÜEZZİNOĞLU 220
362
Basın Yayın Servisi Hasan ÖZTÜRK 142
206
Melikgazi su arıza ekibi (Germiraltı) Hayrettin ÖZDEMİR 450 0 533 501 60 73
132
Harita ve GIS Servisi Hayri ÖZDOĞAN 157
249
Elektronik Mühendisi Hayrullah GÜL 177
182
Muhasebe Memuru Hikmet ESMERAY 165-120
236
Basın Yayın Müdürü Hikmet ULUSOY 144 3372896
455
Tah. Serv. Fatura İtiraz Hülya ÖNEM 295
93
Vezne (Tahsilat Şubesi) Hürriyet 3205567
487
Germiraltı Ambar İ.BOYAR-İ.İLKTAŞ 466
191
Anbar Şube Müdürü İbrahim AĞAR 213
435
Kaçaksu Şefi İbrahim TURAN 302
514
Harita Teknikeri İlker TOPAL 182
440
Vezne (Tahsilat Şubesi) İncesu(Yunus YEŞİLYAPRAK) 39-451 691 43 93
177
Kontrol Mühendisi İrfan FIRAT 215
219
Kaçaksu Servis Görevlisi İsmail AYSEL 298 0 533 303 42 52
74
Personel ve Eğitim Daire Bşk. İsmail Hakkı TUNA 193 3370938
112
Sayaç Tamir İstasyonu İsmail KOCAOĞLU 286 0 533 501 60 82
400
Arıtma Tesisi Izgara Ünitesi 582
4
Yönetim Kurulu Üyesi Kadir KARAMAN 106-110 3370935
128
Ağ&Sistem Yöneticisi Kasım ERDOĞAN 153
233
Vakıflar Bankası Kayseri Merkez 4440724 2223444
355
Tah. Serv. Fatura İtiraz Kenan PEÇENEK 246-248
95
Vezne (Tahsilat Şubesi) Kılıçaslan 39-410 2359396
43
Evrak Kalem- Fotokopi Kıymet ORHAN 176
457
Yeni Abone Servisi Kübra GÜLTEPE-B GÜNEŞ 245-293
81
Doktor Kurum Tabibi 210
329
Veri Aktarma Kutbettin GEDİK 230
395
Arıtma Tesisi Laboratuvar 514
183
Sayaç Ayar Latif İLHAN 297-306
321
Atıksu Ruhsat Denetleme Levent GÜVEN 237
109
Kanal Tahakkuk Servisi Lokman KARA 252
534
Yönetim Kurulu Üyesi M.Yusuf EKEN 106-109 3370935
228
Maaş Tahakkuk Mahmut KARASU 197
439
Elekt. Şirk. Tahsilat Şb. Mehmet ÇELİK 39-451 221 08 21
503
Genel Evrak Mehmet HAYTA 196
209
İçmesuyu Evrak Mehmet KARATEPE 188
1
Yönetim Kurulu Bşk Mehmet ÖZHASEKİ 101-102 3370930-31
506
Makine Mühendisi Mehmet TEKİNER 183
447
Strateji Gel. Dairesi Başkanı Mehmet YILDIZ 118 337 09 36
399
Arıtma Tesisi Mekanik Atölyesi 505
528
Vezne (Tahsilat Şubesi) Merkez Vezne Dış Vezne 321 3374767
96
Vezne (Tahsilat Şubesi) Merkez Vezne Kurumiçi 330
11
Avukat 1.Hukuk Müşaviri Mesut KÜÇÜK 133-134 3370941
245
Evrak Kalem Metin BORAN 188
73
Tesisler İşl.Şefliği Metin KARAMAN 233 0 533 501 60 67
97
Vezne (Tahsilat Şubesi) Meydan 1 2226524
340
Vezne (Tahsilat Şubesi) Meydan 2 2228381
103
Abone İşleri Dairesi Başkanı Mücahit SOYAK 129 3373234
480
Atıksu Ruhsat ve Denetleme Muhammed AKARSU 237
297
Sekreter Muhammed İkbal İNAN 193 3370938
483
Ambar Servisi Muhsin AYTEKİN 263
531
Strateji Geliştrime Servisi Mukadder KAPLANOĞLU 151
468
SCADA Murat AKSU-Atilla SALTI 300-333
345
Açma Kapama Servis Görevlisi Murat HİSAR 249
515
Harita Teknikeri Murat KUYTAK 179
334
Su Kayip Kontrol Servisi (Germir Altı) Murat ÖZER-Kemal ULUTOPÇU 448
308
Yapım İşleri Şube Müdürü Murat ŞAHİN 173
518
Biyolog Murat TELCİOĞLU 358
505
İnşaat Mühendisi Murathan POLAT 170
162
Harita ve GIS Servisi Mustafa AŞER 157
419
Enerji ve Arıza Bakım Şefliği Mustafa BALTACIOĞLU 455
356
Ziraat Teknikeri Mustafa BERKÖZ 233
527
Kurum Santrali Mustafa BEYAN 0-388
247
Personel Şefi-Maaş Tahakkuk Serv. Mustafa ÇAVUŞ 201
465
Sayaç Servisi Mustafa Cihangir YILDIZ 250
57
Tesisler Şube Müdürü Mustafa DAĞCI 187
279
Kanalizasyon Daire Başkanı Mustafa KAYAR 226 3370939
540
Uzman Mustafa KILIÇ 125
56
Makine İkmal Daire Bşk. Mustafa ÖNK 218 3370940
539
Güvenlik Şefliği Mustafa VURGUN 232
67
Güvenlik Şefliği Mustafa YILDIRIM 232
550
Abone Şefi N. KEKLİKOĞLU 291-264
357
Makine Mühendisi Nazım GÖRCÜER 231
218
Abone Şefi Necdet Dumlu 288
493
Destek Hizmetleri Şb.Md Necip KARAYEL 198
372
Mali Hizmetler Şube Müdürü Nejmettin KOCAKAPLAN 168
217
Sicil Memurluğu Nesrin ÇARMAN 190
385
Ağ & Sistem Yöneticisi Nihat FİDE 159
450
Germiraltı Makine Atölye O.KAYA-A.ULUS 458-456
485
Germiraltı Ambar Oğuz AVŞAROĞLU 442
38
Kan.Bak.Onarım.Şb.Md. Oğuz ÖZCAN 227
31
İnşaat Mühendisi Oktay KAPLANOĞLU 177
17
Argıncık Su Ekibi Olcay CANKILIÇ 2402407 0 533 501 60 74
523
Germiraltı Tes. Çay Ocağı Ömer AYNACI 452
174
İnşaat Teknikeri Ömer Faruk ANKIN 178
210
İnş.Mühendisi Ömer Gürkan NEŞELİ 234
542
Açma Kapama Servis Görevlisi Ömer İBİBİK 244
331
Fen Memurları Ömer KAHVECİ 247
166
Veri Analiz ve İşletim Kayıt Servisi Ömer ŞEHİRGEL 230
382
Çevre Analizleri Lab Sorumlusu Orhan DEMİRSU 340
37
Har. Eml. Kam. Şub. Müdürü Osman BAYRAKTAR 171
349
Vezne (Tahsilat Şubesi) Osmanlı Vezne (Eskiş.Bağ) 39-410 3477103
205
Strateji Geliştirme D. Bşk.Sekreteri Oya ÜNAL 118 3370936
14
Da.BŞK.Evrak Servisi Pembe TELCİOĞLU 199
186
İçmesu Şeb.Bak.Onr.Şefi Ramazan KAPDAN 235-236 0 533 501 60 65
275
Makina İkmal D.Bşk. Sekreteri Ramazan ÖZTÜRK 218 337 09 40
392
İnşaat Mühendisi Raşit KOÇER 258
124
Bilgi İşlem Daire Başkanı Recep ÇULHAOĞLU 154 337 55 81
536
Genel Müdür Yardımcısı Refik TUZCUOĞLU
482
Ambar Servisi Resul KILIÇ 262
446
Muhasebe Şefliği (Şube Müdürü Rıdvan ADIGÜZEL 166
203
Muhasebe Personeli Saadet DURSUN 120
320
Sivil Savunma Uzmanı Şahin GÜLEN 192
208
Karpuzatan Su Ekibi Amiri Salih AKYÜZ 3510153 0 533 501 60 75
412
İnşaat Mühendisi Salih Burcin ÖZEN 183
207
Mahrumlar Su Ekibi Salih İLHAN 3553996 0 533 501 60 72
467
Kimya Teknikeri Salih KEZİK 344
131
CBS Şb. Müdürü Salim TUNCAY 158
396
Arıtma Tesisi Santral 599 6974267
375
Laboratuvar sorumlusu Seçil ULUHAN 345
548
Arşiv Görevlisi Selahattin ÖZDEMİR 265
373
Resmi Daireler Tahsilat Selçuk ATMACA 288-289
230
Elektrik Teknisyeni Selçuk ÖZTÜRK 347
420
Mübaya Memuru Selçuk ULUTAŞ 216
389
Elk.Elektronik Y.Mühendisi Selçuk YÜCESOY 160
328
Strateji Geliştirme Servisi Selim BAYKAN 151
390
Arıtma Tesisi - Çevre Mühendisi Selim BOZTOPRAK 557
500
Evrak Kalem Selma ŞIK 208
502
Yat. ve İnşaat D. Baş. Sekreter Sema ÜLKER 121
76
Sicil Memurluğu Semiha AÇIKÖZ 190
458
Tah. Serv. Fatura İtiraz Serbülent PEKER 246-248
413
ihale Servisi Serdar GÜNDOĞDU 319 337 09 38
323
Ödeme Şefliği Serpil KARAKOÇ 164
461
Basın Yayın Servisi Şeyma CIKLAMISIR 142
428
Kanal Bağlantı Sinan KIZILTAŞ 222
452
Şoförler Odası Şirket ŞOFÖRLERİ 305
319
Kanal Arıza Soner BEYTAŞ 219
438
Vezne (Tahsilat Şubesi) Stad Altgeçit 39-451 235 07 18
519
Kimyager Şueda YAŞAR 349
429
İnşaat Teknikeri Süleymen HAMURCU 175
402
Arıtma Tesisi Susuzlaştırma Ünitesi 566
341
Vezne (Tahsilat Şubesi) Talas 39.441 4377850
417
İnşaat Mühendisi Tayfun EROĞLU 180
98
Vezne (Tahsilat Şubesi) Terminal 3205432
431
Evrak Servisi Turan GÖKTAŞ 216
125
Veri Analiz ve İşletim Şube Şefi Turgut ŞAHİN 156
351
Alo KASKİŞefliği Ufuk KARACA 240
346
İhale Şube Müdürü Ufuk SEKMEN 174
148
Temizlik Şirketi Ünal TÖME 290
537
Teftiş Kurulu Başkanı Veli BÖKE 131-132 3370942
376
Kalorifer Dairesi Yahya YORULMAZ 269
240
Destek Hizmetleri Şefi Yalcın ÖZGENÇ 124-274
18
İnşaat Mühendisi Yaşar TOMBAK 170
409
Evrak Servis Yasin YALÇIN 344
317
Su Bakım Onarım Şb.Müdürü Yavuz ÇAĞAN 186
309
Maaş Tahakkuk Yavuz İLKAYA 197
544
Kaçaksu Servis Görevlisi Yavuz YİTİK 249
397
Arıtma Tesisi Yemekhane 526
99
Vezne (Tahsilat Şubesi) Yeni Sanayi 3323246
100
Vezne (Tahsilat Şubesi) Yenişehir 3382254
416
Tah. Serv. Fatura İtiraz Yılmaz GENÇ 296
466
Sayaç Servisi Yılmaz ŞAHİN 306
463
Talas Ekip şefi Yücel KÜL 4380322
53
Şube Müdürü Yusuf ABA 175
82
Numune Kabul odası Zarif ÇAVDAR 348
88
Ambar Muhasebe Şefi Zekeriya UYANIK 161
406
Fen Memuru Ziya GÖÇER 247
101
Vezne (Tahsilat Şubesi) Ziya Gökalp 3325871
28
İçme Suyu D.Bşk Ziya KAHRAMAN 126 3370949