• Dr. Memduh BÜYÜKKILIÇ Büyükşehir Belediye Başkanı

    • Doç. Dr. Özgür ÖZDEMİR Genel Müdür

      • Fatih TEMELTAŞ Özel Kalem Müdürü

      • Yavuz NAVRUZ Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü

      • Mustafa ÖNK Teftiş Kurulu Başkanı

      • Av. Cüneyt URFALIER 1. Hukuk Müşaviri

      • Dr. Mahmut DANACI Genel Müdür Yardımcısı

        • Cemil KOÇ Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı

          • Necmettin KOCAKAPLAN Muhasebe Şube Müdürü

          • Rıdvan ADIGÜZEL Mali Hizmetler Şube Müdürü

          • Gökhan BÜYÜKKEÇECi Strateji Geliştirme Şube Müdürü

        • İsmail Hakkı TUNA İnsan Kayn. ve Eğitim Dairesi Başkanı

          • Mustafa ÇAVUŞ İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürü

          • Şeref BAL İdari ve Yazı İşleri Şube Müdürü

        • Mustafa TÜRKMEN Abone İşleri Dairesi Başkanı

          • Yusuf ABA Abone İşleri Şube Müdürü

          • Hacı Ömer YILDIZ Kaçaksu Şube Müdürü

          • Hayrullah GÜL Sayaç Şube Müdürü

          • Ahmet TAN Koordinatör Şube Müdürü

          • Baki BİNBOĞA Koordinatör Şube Müdürü

        • Mücahid SOYAK Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı

          • Bahri ÖZSOY Satınalma ve Destek Hizmetler Şube Müdürü

          • Hasan MÜEZZİNOĞLU Makine ve Atölye Şube Müdürü

          • Muhammed AKARSU Ambar Şube Müdürü

        • Abdulbaki AKSÖZ Arşiv Müdürü

      • Ziya KAHRAMAN Genel Müdür Yardımcısı

        • Fazilet MALİK Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı

          • Seçil ULUHAN Atıksu Ruhsat ve Havza İzleme Şube Müdürü

          • Orhan DEMİRSU Laboratuvar Şube Müdürü

          • Mustafa DAĞCI Su Tesisleri Şube Müdürü

        • Fatih Mehmet DURMUŞÇELEBİ Plan Proje Dairesi Başkanı

          • Osman BAYRAKTAR Harita ve Eml. Şube Müdürü

          • Ömer Gürkan NEŞELİ Arge ve Projelendirme Şube Müdürü

        • Ufuk Tan ASLAN Bilgi İşlem Dairesi Başkanı

          • Kasım ERDOĞAN Donanım ve Sistem Şube Müdürü

          • Abdullah KARAGÖZ CBS Şube Müdürü

          • Şaban SELVİ Yazılım Geliştirme ve Uygulama Şube Müdürü

        • Abdullah EREN Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı

          • Murat ŞAHİN Yapım İşleri Şube Müdürü

          • Alaaddin YALÇIN İhale Şube Müdürü

      • Halil İbrahim KILIÇASLAN Genel Müdür Yardımcısı

        • Erol AYKAR Atıksu Arıtma Dairesi Başkanı

          • Mehmet TEKİNER 1. Bölge Atıksu Arıtma Şube Müdürü

          • Emin ERKEKKARDEŞ 2. Bölge Atıksu Arıtma Şube Müdürü

        • Ufuk SEKMEN İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı

          • ALİ YANIK II. Bölge Şube Müdürü Vekili

        • Yaşar TOMBAK Kanalizasyon Dairesi Başkanı

          • - Kanalizasyon İşletme Şube Müdürü

          • Murathan POLAT Kanal Bağ. ve Yağ. Suyu Uzak. Şube Müdürü

        • Yavuz ÇAĞAN İçmesuyu Dairesi Başkanı

          • Mustafa USLUER Şebeke İşleri Şube Müdürü

          • Ahmet İNCE Elektromekanik ve Otomasyon Şube Müdürü

          • Mustafa USLUER Su Yönetimi Şube Müdürü

        • Alemdar ÜNLÜ İSG ve Sivil Savunma Müdürlüğü